2021 Marmara Turu

BURSA – İSTANBUL – EDİRNE ÇANAKKALE TURU

4 GECE 5 GÜN - 26.08.2021 - 30.08.2021

1- 26.08.2021 PERŞEMBE GÜNÜ: Sabah saat 06.00 da belirlenen güzergahlardan yolcularımızı aldıktan sonra Balıkesir güzergahından Bursa’ya hareket ve varış. Bursa’nın tüm tarihi yerlerinin (Camileri, Türbeleri ve Çarşıları) gezilmesi. Uludağ’a hareket ve teleferik ile çıkılıp oradan Bursa’nın doğa güzelliğinin seyredilmesi ve şehre dönüş Bursa’da Akşam Yemeği ve Otelde Konaklama.     

 

2- 27.08.20201 CUMA GÜNÜ: Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Yalova üzerinden İstanbul’a hareket ve Anadolu yakası Üsküdar’da  bulunan Hz. Mahmut Hüdai hazretlerinin türbesini ziyaret ettikten sonra Çamlıca camiisinin ziyaret edilmesi ve 369 Metre yükseklikteki Çamlıca Kulesi’ne çıkıp İstanbul’u seyrediyoruz ve Avrupa yakasına hareket Hz. Eyyüb-el Ensari Hazretlerini ziyaret Sultanahmet Camii ve Türbesi, Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcının gezilmesinden sonra İstanbul’da Akşam Yemeğinin dışarıda yenilmesi ve Otelde Konaklama.    

 

3- 28.08.2021 CUMARTESİ GÜNÜ: Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Süleymaniye Camii ve külliyesi, Topkapı sarayı Kutsal emanetler dairesi. İstanbul’un tarihi eserlerinin bulunduğu minyatür eserler müzesi. Fatih Camii ve Türbesi. Galata kulesi, Taksim Camii,Kapalı Çarşı, Mısır Çarşısı, Forum 1453 İstanbul’un Fethi Panorama ve İstanbul’daki diğer gezilebilecek tüm tarihi güzel yerler ve İstanbul’da boğaz turu gemide Akşam Yemeği ve Otelde Konaklama.            

 

4- 29.08.2021 PAZAR GÜNÜ: Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Edirne’ye hareket ve varış dünyada eşi benzeri olmayan Mimar Sinan’ın yaptırmış olduğu Selimiye Camiini ziyaret, Cuma namazının kılınması ve Edirne’nin kapalı tarihi çarşılarının gezilmesi ve gezilebilecek diğer yerlerin tamamının gezilerek görülmesi. Edirne’de Akşam yemeği ve Gelibolu’da Otelde Konaklama.  

 

5- 30.08.2021 PAZARTESİ GÜNÜ: Sabah Gelibolu’da otelde alınan kahvaltının ardından Gelibolu güzergahından Çanakkale’ye hareket ve varış Şehitliğin ziyaret edilmesi ve Truva Atının görülmesi, Ezine, Edremit, Dikili, Bergama ve Aliağa üzerinden İzmir’e varış ve yolculuğumuz son bulacaktır. 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

===============================

1- Lüks Otobüsler ile yolculuk.

2- 4 Akşam Otelde Konaklama. (Gelibolu 2 ** - Bursa 3*** ve İstanbul 4****)

3- 4 Akşam Otelde veya dışarıda Akşam Yemeği.

4- 4 Sabah Kahvaltısı (Otelde veya dışarıda)

5- Tüm rehberlik hizmetleri.

6- Seyahat sigortası.

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

=================================

1- Ören yerleri ve müzelere giriş ücretleri (65 yaş üstündekiler ücretsizdir)

2- Öğle Yemekleri ve Uludağ teleferik ücreti

 

NOT: Tur Organizatörü turun ana programını bozmamak kaydıyla değişiklik yapabilir

Sürücü Turizm