Denizli Termal Otel Turu

1.GÜN: İZMİR / SELÇUK / AYDIN / NAZİLLİ / DENİZLİ

Sabah saatlerinde belirlenen güzergâh’lardan yolcularımızı aldıktan sonra İzmir’den hareket Selçuk üzerinden Aydın Nazilli ve Buhar kenti takiben Umut Termal kaplıca tesislerine varıyoruz Konaklama ve Akşam yemeği açık büfe Umut termal otelimizde.

2.GÜN: SARAYKÖY / PAMUKKALE 

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltıdan sonra Otelimizin termal sularından faydalanmak için hiç sıkıcı olmayan insanı rahatlatan ferah rahat güzel ve hanımların ayrı erkeklerin ayrı olmak üzere havuzlardan ve jakuzilerden faydalanmak için serbest zaman. Öğle üzeri Pamukkale’yi ve travanterleri görmek üzere Pamukkale’ye hareket ediyoruz daha sonra öğle yemeği alış veriş zamanı ve Karahayıt dâhil 3 saatlik bir geziden sonra tekrar otelimize dönüyoruz ve termal kaplıcadan faydalanmak için serbest zaman akşam yemeği açık büfe ve konaklama Umut Termal kaplıca tesislerindeki otelimizde.

3.GÜN: SARAYKÖY / BULDAN

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltıdan sonra Otelimizin termal sularından faydalanmak için saat 12.00’a kadar serbest zaman ve saat 12.30 da otelimizden ayrılıyoruz ve Buldan İlçesine hareket ediyoruz ve çarşılarını gezdikten sonra meşhur Buldan bezi ve havlularını alıp tekrar otelimize dönüyoruz ve termal kaplıcadan faydalanmak için serbest zaman akşam yemeği açık büfe ve konaklama Umut Termal kaplıca tesislerindeki otelimizde.  

4.GÜN: SARAYKÖY / AYDIN / YENİPAZAR / İZMİR

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltıdan sonra Otelimizin termal sularından faydalanmak için saat 12.00’a kadar serbest zaman ve saat 13.00 da otelimizden ayrılıyoruz ve Aydın yeni pazara gelip orada Hukul ustanın yapmış olduğu meşhur pidelerinden yedikten sonra güzel şehrimiz İzmir’e ulaşıyoruz. Bir dahaki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR =

(1) 3 gece konaklama.

(2)  3 Sabah Kahvaltısı

(3) 3 öğle yemeği

(4) 3 Akşam Yemeği.

(5) Lüks araçla ulaşım

(6) Profesyonel Rehberlik Hizmeti

(7) TURSAB Seyahat ve Kaza Sigortası. 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER =

(1) Tüm kişisel harcamalar.

(2) Tüm yemeklerde (Su hariç) alınan içecekler

(3) Müze ve Ören Yeri Girişleri.

 

Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net
Gaziosmanpaşa Bulvarı Koçaş İşh. No:87 Kat:5/504 Mezarlıkbaşı-Konak/İZMİR
Tel: 0 232 484 63 03
Fax: 0 232 484 63 05
info@surucuturizm.com
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information