Bursa İstanbul Edirne Çanakkale Turu

1- GÜN : Sabah saat 06.00 da belirlenen güzergahlardan yolcularımızı aldıktan sonra Balıkesir güzergahından Bursa’ya hareket ve varış. Bursa’nın tüm tarihi yerlerinin (Camileri, Türbeleri ve Çarşıları) gezilmesi. Uludağ’a hareket ve teleferik ile çıkılıp oradan Bursa’nın doğa güzelliğinin seyredilmesi ve şehre dönüş Bursa’da Akşam Yemeği ve Otelde Konaklama.   

2- GÜN : Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Yalova üzerinden İstanbul’a hareket ve Anadolu yakasında bulunan Hz. Yuşa (a.s.) Kabrinin ziyaret edilmesi ve Avrupa yakasına hareket Hz. Eyyüb-el Ensari Hazretlerini ziyaret Sultanahmet Camii ve Türbesi, Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcının gezilmesinden sonra İstanbul’da Akşam Yemeğinin dışarıda yenilmesi ve Otelde Konaklama.     

3- GÜN : Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Süleymaniye Camii ve külliyesi, Topkapı sarayı Kutsal emanetler dairesi. İstanbul’un tarihi eserlerinin bulunduğu minyatür eserler müzesi ve Fatih Camii ve Türbesi. Galata kulesi, Kapalı Çarşı ve Mısır Çarşısı ve İstanbul’daki diğer gezilebilecek tüm tarihi güzel yerler ve İstanbul’da boğaz turu gemide Akşam Yemeği ve Otelde Konaklama.             


4- GÜN : Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Edirne’ye hareket ve varış dünyada eşi benzeri olmayan Mimar Sinan‘ın yaptırmış olduğu Selimiye Camiini ziyaret ve Cuma Namazının eda edilmesi, Edirne’nin kapalı tarihi çarşılarının gezilmesi ve gezilebilecek diğer yerlerin tamamının gezilerek görülmesi. Edirne’de Akşam yemeği ve Gelibolu’da Otelde Konaklama.   


5- GÜN : Sabah Gelibolu’da otelde alınan kahvaltının ardından Gelibolu güzergahından Çanakkale’ye hareket ve varış Şehitliğin ziyaret edilmesi ve Truva Atının görülmesi, Ezine, Edremit, Dikili, Bergama ve Aliağa üzerinden İzmir’e varış ve yolculuğumuz son bulacaktır.  


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER :
1- 4 Akşam Otelde Konaklama. (Gelibolu 2 ** - Bursa 4**** ve İstanbul 4****)
2- 4 Akşam Otelde veya dışarıda Akşam Yemeği.
3- 4 Sabah Kahvaltısı (Otelde veya dışarıda)
4- Otobüs içi tüm ikramlar.
5- Tüm rehberlik hizmetleri.
6- Seyahat sigortası.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER :
1- Ören yerleri ve müzelere giriş ücretleri (65 yaş üstündekiler ücretsizdir)
2- Öğle Yemekleri. ve Uludağ teleferik ücreti

NOT : Sürücü Turizm turun ana programını bozmamak kaydıyla değişiklik yapabilir.

Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net
Gaziosmanpaşa Bulvarı Koçaş İşh. No:87 Kat:5/504 Mezarlıkbaşı-Konak/İZMİR
Tel: 0 232 484 63 03
Fax: 0 232 484 63 05
info@surucuturizm.com
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information